AM3T-2415SH35-VZ
MFR.Part #
AM3T-2415SH35-VZ
JLCPCB Part #
C5943824
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 15V 18V~36V 200mA 3.5kV 3W 82% Short Circuit Protection、Automatic fault recovery DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS