AM3T-1215SH35-VZ
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM3T-1215SH35-VZ
JLCPCB Part #
C6120200
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 15V 200mA 3.5kV 3W 79% 9V~18V Short Circuit Protection、Automatic fault recovery DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS