AM3T-1212SH35-VZ
MFR.Part #
AM3T-1212SH35-VZ
JLCPCB Part #
C6120196
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 12V 250mA 3.5kV 3W 79% 9V~18V Short Circuit Protection、Automatic fault recovery DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS