AM3T-1205SH35-VZ
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM3T-1205SH35-VZ
JLCPCB Part #
C6124264
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 3.5kV 3W 5V 600mA 76% 9V~18V Short Circuit Protection、Automatic fault recovery DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS