AM3T-0518SH35-VZ
MFR.Part #
AM3T-0518SH35-VZ
JLCPCB Part #
C5943787
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 167mA 18V 3.5kV 3W 4.5V~9V 74% Short Circuit Protection、Automatic fault recovery DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS