AM3T-0505SH35-VZ
MFR.Part #
AM3T-0505SH35-VZ
JLCPCB Part #
C5585414
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 3.5kV 3W 4.5V~9V 5V 600mA 70% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS