AM3F-0509SH52Z
MFR.Part #
AM3F-0509SH52Z
JLCPCB Part #
C7072229
Package
SIP,32x8mm
Description
1 333mA 3W 4.5V~5.5V 5.2kV 70% 9V SIP,32x8mm Isolated Power Modules ROHS