AM30OW-480524DH30VZ-54
MFR.Part #
AM30OW-480524DH30VZ-54
Description
18V~75V 2 30W 3kV 417mA、4A 5V~24V 84% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection - Isolated Power Modules ROHS