AM30EW-4824S-NZ-K
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM30EW-4824S-NZ-K
Description
1 1.25A 1.5kV 18V~75V 24V 30W 89% - Isolated Power Modules ROHS