AM30EW-4815DZ
MFR.Part #
AM30EW-4815DZ
Description
-15V~15V 1.6kV 18V~75V 1A 2 30W 88% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overheat protection、Automatic fault recovery - Isolated Power Modules ROHS