AM30CW-4815DZ
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM30CW-4815DZ
JLCPCB Part #
C5561513
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
-15V~15V 1.6kV 18V~75V 1A 2 30W 91% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS