AM2DS-2412SH52Z
MFR.Part #
AM2DS-2412SH52Z
JLCPCB Part #
C6120913
Package
SIP,19.5x7.2mm
Description
1 12V 167mA 21.6V~26.4V 2W 5.2kV 81% SIP,19.5x7.2mm Isolated Power Modules ROHS