AM20EW-11015S-NZ
MFR.Part #
AM20EW-11015S-NZ
JLCPCB Part #
C7213989
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.333A 1.5kV 15V 20W 40V~160V 88% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS