AM20EW-480512DH30VZ
MFR.Part #
AM20EW-480512DH30VZ
Description
18V~75V 2 20W 3kV 5V~12V 833mA、2A 84% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Automatic fault recovery - Isolated Power Modules ROHS