AM1DS-1205DH52Z
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM1DS-1205DH52Z
JLCPCB Part #
C7213756
Package
SIP,19.5x6mm
Description
-5V~5V 10.8V~13.2V 100mA 1W 2 5.2kV 73% SIP,19.5x6mm Isolated Power Modules ROHS