AM1D-4812DH52Z
MFR.Part #
AM1D-4812DH52Z
JLCPCB Part #
C7213696
Package
SIP,19.5x6mm
Description
12V 1W 2 43.2V~52.8V 5.2kV 74% SIP,19.5x6mm Isolated Power Modules ROHS