AM1D-2415SH52Z
MFR.Part #
AM1D-2415SH52Z
JLCPCB Part #
C5550103
Package
SIP,19.5x6mm
Description
1 15V 1W 21.6V~26.4V 5.2kV 67mA 80% SIP,19.5x6mm Isolated Power Modules ROHS