AM1D-2407SH52Z
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM1D-2407SH52Z
JLCPCB Part #
C6123774
Package
SIP,19.5x6mm
Description
1 1W 21.6V~26.4V 5.2kV 7.2V 73% SIP,19.5x6mm Isolated Power Modules ROHS