AM1D-1507SH52Z
MFR.Part #
AM1D-1507SH52Z
JLCPCB Part #
C5943096
Package
SIP,19.5x6mm
Description
1 13.5V~16.5V 1W 5.2kV 7.2V 78% SIP,19.5x6mm Isolated Power Modules ROHS