AM15TW-24051SZ
MFR.Part #
AM15TW-24051SZ
JLCPCB Part #
C7072524
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.6kV 15W 3A 5.1V 89% 9V~36V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS