AM15T-1215SZ
MFR.Part #
AM15T-1215SZ
JLCPCB Part #
C7213558
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.6kV 15V 15W 1A 90% 9V~18V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS