AM15T-1205DZ
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM15T-1205DZ
JLCPCB Part #
C5549973
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
-5V~5V 1.5A 1.6kV 15W 2 86% 9V~18V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS