AM15EW-2412DZ
MFR.Part #
AM15EW-2412DZ
JLCPCB Part #
C7072503
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
-12V~12V 1.5kV 15W 2 625mA 85% 9V~36V DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS