AM15E-1215DZ
MFR.Part #
AM15E-1215DZ
JLCPCB Part #
C5942970
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1.5kV 15V 15W 2 500mA 84% 9V~18V DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS