AM15E-1205SZ
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM15E-1205SZ
JLCPCB Part #
C6123687
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.5kV 15W 3A 5V 82% 9V~18V DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS