AM15C-1205DZ
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM15C-1205DZ
JLCPCB Part #
C5549931
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
-5V~5V 1.5A 1.6kV 15W 2 85% 9V~18V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS