AM12T-4812SZ
MFR.Part #
AM12T-4812SZ
JLCPCB Part #
C7213499
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.6kV 12V 12W 1A 36V~75V 88% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS