AM12T-4812DZ
MFR.Part #
AM12T-4812DZ
JLCPCB Part #
C5583246
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
-12V~12V 1.6kV 12W 2 36V~75V 500mA 88% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS