AM10W-60024S-NZ
MFR.Part #
AM10W-60024S-NZ
Description
1 100V~1kV 10W 24V 420mA 4kV 80% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Overvoltage protection、Automatic fault recovery - Isolated Power Modules ROHS