AM10TW-4812S-NZ
MFR.Part #
AM10TW-4812S-NZ
JLCPCB Part #
C5549890
Package
DIP,32x20mm
Description
1 1.5kV 10W 12V 18V~75V 833mA 87% DIP,32x20mm Isolated Power Modules ROHS