AM10TW-2415S-NZ
MFR.Part #
AM10TW-2415S-NZ
JLCPCB Part #
C7213491
Package
DIP,32x20mm
Description
1 1.5kV 10W 15V 667mA 87% 9V~36V DIP,32x20mm Isolated Power Modules ROHS