AM10TW-2405DZ
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM10TW-2405DZ
JLCPCB Part #
C5942947
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
-5V~5V 1.6kV 10W 1A 2 85% 9V~36V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS