AM10T-1203SZ
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM10T-1203SZ
JLCPCB Part #
C5942941
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.5kV 10W 3.3V 3A 84% 9V~18V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS