AM10EW-11015S-NZ-K
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM10EW-11015S-NZ-K
JLCPCB Part #
C6123637
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.5kV 10W 15V 40V~160V 667mA 85% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS