AM10EW-4815SZ
MFR.Part #
AM10EW-4815SZ
JLCPCB Part #
C5561828
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.5kV 10W 15V 18V~72V 670mA 85% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS