AM10E-4815DZ
MFR.Part #
AM10E-4815DZ
JLCPCB Part #
C5561820
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1.5kV 10W 15V 2 333mA 36V~72V 85% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS