AM10E-4812DZ
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM10E-4812DZ
JLCPCB Part #
C6123635
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
-12V~12V 1.5kV 10W 2 36V~72V 416mA 85% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS