AM10E-4809DZ
MFR.Part #
AM10E-4809DZ
JLCPCB Part #
C6120295
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
-9V~9V 1.5kV 10W 2 36V~72V 555mA 84% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS