AM10E-1209SZ
MFR.Part #
AM10E-1209SZ
JLCPCB Part #
C5561818
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.111A 1.5kV 10W 83% 9V 9V~18V DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS