AM10E-1209DZ
MFR.Part #
AM10E-1209DZ
JLCPCB Part #
C6120293
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
-9V~9V 1.5kV 10W 2 555mA 84% 9V~18V DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS