AM10BRW-4812DZ
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM10BRW-4812DZ
JLCPCB Part #
C7072440
Package
DIP,23.8x13.7mm
Description
-12V~12V 1.6kV 10W 18V~75V 2 416mA 87% DIP,23.8x13.7mm Isolated Power Modules ROHS