AM10BRW-2424SZ
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM10BRW-2424SZ
JLCPCB Part #
C7072438
Package
DIP,23.8x13.7mm
Description
1 1.6kV 10W 24V 416mA 87% 9V~36V DIP,23.8x13.7mm Isolated Power Modules ROHS