ATH50K1R8B3950K
Extended
Manufacturer
ATI
MFR.Part #
ATH50K1R8B3950K
JLCPCB Part #
C20606752
Package
Plugin,D1.8xL3.7mm
Description
-55℃~+250℃ 1.8mm 20s 2mW/℃ 3.7mm 3.7mm 3950K 50kΩ 50mW ±1% ±1% 插件,D1.8xL3.7mm NTC Thermistors ROHS