ATH10K1R0
Extended
Manufacturer
ATI
MFR.Part #
ATH10K1R0
JLCPCB Part #
C20606739
Package
Plugin
Description
-55℃~+300℃ 0.5mW/℃ 0.95mm 1.4mm 10kΩ 18mW 3478K 3492K 4s ±1% ±1% 插件 NTC Thermistors ROHS