FTZ30P35G
Extended
Manufacturer
ARK micro
MFR.Part #
FTZ30P35G
JLCPCB Part #
C3031432
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 0.84pF 1 P-Channel 200mA 30Ω@10V 350V 3V 43.39pF 500mW P-Channel SOT-23 MOSFETs ROHS