PNR3012-1R0N
Extended
Manufacturer
APV
MFR.Part #
PNR3012-1R0N
JLCPCB Part #
C19634056
Package
SMD,3x3mm
Description
1uH 3.1A 49mΩ 5.2A Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS