PNR252010-1R5N
Extended
Manufacturer
APV
MFR.Part #
PNR252010-1R5N
JLCPCB Part #
C19634031
Package
1008
Description
1.5uH 2.3A 3A 90mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% 1008 Power Inductors ROHS