APH303015C1R0MP03
MFR.Part #
APH303015C1R0MP03
JLCPCB Part #
C42455386
Package
SMD,3x3mm
Description
1uH 6A 7A Molded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS