APH0840T220M
MFR.Part #
APH0840T220M
JLCPCB Part #
C19634015
Package
SMD,8.8x8mm
Description
113mΩ 22uH 4.8A 5A Molded Inductor ±20% SMD,8.8x8mm Power Inductors ROHS