APCW2012-901P2T
MFR.Part #
APCW2012-901P2T
JLCPCB Part #
C6808115
Package
SMD-4P,2x1.2mm
Description
-40℃~+85℃ 10MΩ 150mA 2 50V 900mΩ 900Ω@100MHz SMD-4P,2x1.2mm Common Mode Filters ROHS